Sandra i Célia to dwie przyjaciółki tworzące markę ILADO, oferującą absolutnie wyjątkowe naszyjniki dla kobiet w ciąży. Naszyjniki wskrzeszają starożytną tradycję naszyjników Majów, które przy poruszeniu wydają delikatny dźwięk.

Od 18 tygodnia życia dziecko w łonie matki słyszy subtelne dźwięki wydawane przez naszyjnik za każdym razem, gdy jego matka się poruszy. Po narodzinach, znajomy dźwięk będzie uspokajał i kołysał noworodka, przypominając mu o bezpieczeństwie i komforcie łona matki.

Naszyjniki ILADO to doskonały prezent dla kobiet, które niedawno zaszły w ciążę.

Są to przetłumaczone fragmenty wywiadu na blogu Monsoon Breeze.

Witaj Sandro, czy mogłabyś przybliżyć czytelnikom swoją biżuterię? Jak powstała idea ILADO?

Kiedy była w ciąży z moim pierwszym dzieckiem, odkryłam starożytną tradycję naszyjników ciążowych kultywowaną przez Majów. Postanowiłam stworzyć ILADO by podzielić się tą tradycją z innymi, nowoczesnymi mamami na całym świecie przy pomocy unikatowej kolekcji pierwszej marki biżuterii dla kobiet w ciąży.

Co wyróżnia ILADO z tłumu i jakie są Wasze największe wyzwania?

Wierzę, że nasza historia i unikatowy produkt wyróżnia nas z tłumu! Największym wyzwaniem jest sprawienie, by mamy na całym świecie mogły odkryć ideę naszyjników ciążowych i wiedziały gdzie je znaleźć. Instagram bardzo w tym pomaga!

Jak tworzone są Wasze naszyjniki? Czy są wytwarzane ręcznie? Z jakich materiałów?

Projekty tworzymy w Paryżu. Dla zapewnienia najwyższej jakości i wykończenia, naszyjniki są wykonywane ręcznie z wielką starannością. Złoto, srebro i jedwab wykonują artyści z całego świata z którymi współpracujemy ze względu na jakość i renomę ich usług.

Uchylisz rąbka tajemnicy o swojej rodzinie?

Jestem radosną mamą Mili, która ma już prawie 3 latka i właśnie zaczęła szkołę. Mój synek urodzi się w przyszłym tygodniu 🙂